Hej! Święta już tuż, tuż. Co za tym idzie? Gorączka w poszukiwaniu prezentów. Na szczęście ja już w większości prezenty mam spakowane, czekam jeszcze na kilka przesyłem. Mam nadzieję, że uda się je dostarczyć 🙂 Jednak dla zapominalskich wrzucam kilka moich propozycji dla półtora roczniaka.

Prezenty dla Dziecka

 1. Drewniana kuchniaTen prezent Tymek dostał już na roczek. Musze przyznać, że to był starzał w 10! Nie dość, że wygląda bardzo estetycznie to jeszcze dziecina potrafi spędzić przy niej kawał czasu. Nasz prezent był zamówiony na allegro, przez Ciocię Tymka, więc nie wrzucę linku, ale pokaże Wam kilka modeli z jednej z moich ulubionych firm JANOD.

  Tutaj macie bezpośredni link do niej : KLIK <—

 2. Wózek drewniany – warsztat 
  O tym chyba marzy każdy mały mężczyzna, który z wielkim zainteresowaniem podziwia swojego tatę, który majsterkuję w pokoiku swojej pociechy, przykręcając kolejną półkę na książki, czy skręcający nowe łóżko. Tak właśnie było u nas. Poza samym warsztatem, ta zabawka jest wyposażona w kółka, więc może zmienić się także w pchacza.
 3. Zestaw instrumentów
  Lubię praktyczne zabawki, które poprzez zabawę mogą także czegoś malucha nauczyć, a w tym wypadku wprowadzić w piękny świat muzyki.
 4. Stolik edukacyjny
  Tymek uwielbia! Zawsze gdy jesteśmy w przychodni czy na jakieś bawialni potrafi tam spędzić dłuższy moment, przekładając, układając różne elementy. To niesamowicie wspomaga rozwój dziecka.
 5. Duży zestaw drewnianych klocków 
  Pobudza wyobraźnie, logistyczne myślenie, kreatywność i koncentrację.
 6. Hulajnoga SCOOTANDRIDE 
  Rowerek biegowy i hulajnoga w jednym. Świetne połączenie, bo ten pojazd rośnie wraz z dzieckiem. Idealna dla maluchów od 1 do 5 roku życia. Tymek jeździ na niej jak szalony. Jest mega łatwa w obsłudze, opanował ją gdy tylko skończył roczek. Teraz śmiga nią nawet po mieszkaniu 🙂 Do zestawu polecamy KASK tej samej firmy.
 7. Laptop interaktywny marki Dumel 
  Swego czasu, kiedy tylko Tymi zobaczył, że korzystam z laptopa, leciał jak na skrzydłach i zwyczaje w świecie nici z roboty. Zwinnie potrafił zaiwanić bo moje, a. wszelkie próby odzyskania łupu kończyły się płaczem i lamentem. Postanowiłam, że to czas najwyższy żeby cwaniaczek dostał swój sprzęt, oczywiście adekwatny do swojego wieku. SZybko zaprzyjaźnił się z nowym nabytkiem i teraz dość komicznie wygląda, kiedy siedzi na swoim łóżku lub przy biurku i sobie coś tam klika 🙂


  Zabawek dla Malucha mogłabym wymieniać naprawdę sporo, zbrakło by czasu. Starałam się tu pokazać nasze ostatnie odkrycia, coś co na pewno będzie przydatne, edukacyjne i spodoba się każdemu dziecku.
Author

1 Comment

Napisz komentarz