Hej! Jak wiecie obsesje na punkcie kosmetyków mam od dawien dawna. Uwielbiam odkrywać nowości, ale też moja skóra z roku na rok mocno się zmienia.

Ostatnim moim kosmetycznym odkryciem stała się marka Amaderm. Dermokosmetyki o bardzo dobrym składzie. Zaczęłam miesięczna kuracje natłuszczająco-nawilżającą mojej atopowej zmiany nad kostką która towarzyszy mi już kilka lat. Jest to blizna która ma okresy gorze, zimą i jesienią, a lepsze zdecydowanie latem, kiedy się opalam i niczym jej nie podrażniam (spodnie, skarpetki czy wyższe buty). Jest, a właściwie była bardzo nieestetyczna i krępująca.
Po systematycznym stosowaniu kremu od Amaderm z mocznikiem, alantoliną i pantenolem zauważyłam tak dużą poprawę, że mogę śmiało nazwać to metamorfozą. Codziennie wieczorem po kąpieli nakładałam krem na gazik i owijałam kostkę folią, tak by wzmocnić efekt działania kremu. Każdego dnia widziałam poprawę, skóra stopniowa stawała się miękka, łuszcząca , dobrze nawilżona, aż po miesiącu skóra odzyskała swoją dawną kondycję.
Od tego czasu kosmetyki marki Amaderm zdobyły nasze zaufaj i wspomagają całą naszą rodzine.
Author

Napisz komentarz