Pogoda za oknem szaleje, rozpieszcza nas totalnie. Mam głęboką nadzieję, że tak już pozostanie.
W kalendarzu czas też coraz szybciej płynie, niedawno były postanowienia noworoczne, a dziś już marzec i kolejne plany (tym razem troszeczkę bliższe) na coraz to dłuższe dni. Cudownie!
Coraz bliżej do końca moich studiów, do wymarzonego ślubu z Mężczyzną mojego życia, do wymarzonych wakacji z paczką fajnych ludzi i tyle, tyle szczęścia, radości i dobrej energii.
Przechodząc do planów na najbliższe dni, to chyba zacznę od przeorganizowania mojej szafy (mój szanowny Narzeczony, z pewnością teraz rzuca z serca ciężar:P) . Czas wprowadzić do swojego życia więcej czystości umysłu, świeżości w mieszkaniu-tutaj idealnym przykładem będą tulipany z targu, zainwestować w swoje zdrowie i kondycję-jeść więcej owoców i warzyw, nie koniecznie z supermarketu -) W tym bardzo zabieganym życiu, znaleźć czas nie tylko na obowiązki, ale także na przyjemności, relaks i spotkania z przyjaciółmi.
Wiosna wpędza mnie w poczucie maksymalnej wolności, pomysłowości, czerpania z życia garściami. Tak bardzo brakowało mi tego, przez te wszystkie długie, mroźne miesiące. Czuję, że znowu budzę się do życia!

Dziś przygotowałam dla Was trochę zdjęć, z wczorajszego, bardzo przyjemnie spędzonego dnia ) Tego też mi bardzo brakowało, beztroskiego włóczenia się po mieście, babskiego plotkowanie o wszystkim i o niczym.

Życzę Wam mnóstwo pozytywnej energii i pogody ducha <3.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

płaszcz – SH  | torebka – H&M | spodnie – SH/DIY | buty – TUTAJ <-klik | zegarek TUTAJ <–klik

Author

Napisz komentarz