Szaro buro i deszczowo. Taki jest dzisiejszy dzień. Całe szczęście, że dziś mogę sobie pozwolić na błogie lenistwo w domowym zaciszu, w towarzystwie herbaty truskawkowej i cieplutkiego kocyka.
Cieszę się, że chociaż udało mi się skorzystać z wczorajszej pogody i mogłam wybrać się na spacer po Warszawskiej starówce. Strasznie lubię właśnie w taki sposób spędzać wolny czas. Przemierzać kilometry, z każdym krokiem nadając im jakąś historię. Obserwować innych ludzi, pić dobrą kawę w ulubionej knajpce. Relaksować się i nie myśleć o niczym. Wietrzyć głowę i wyrzucać z niej zbędny balast.
 
Kto lubi połączenie czerni i bieli w jednej stylizacji? Kojarzy Wam się, z uroczystością w szkole, gdzie obowiązywał strój galowy? A może uważacie, że biel zarezerwowana jest tylko na okres wiosenno-letni? Moim zdaniem takie zestawienie kolorów jest ponadczasowe i jest bardzo częstym wyborem, jeśli chodzi o wybór garderoby.
Jak widzicie, sama postawiłam na prostą marynarkę, czarne rurki i skórzane botki. Zestaw jak najbardziej prosty i bezpieczny. Idealnie nadaję się do pracy, na spacer czy też wieczorne wyjście. Też tak sądzicie? Kiss.

 

Jeśli szukacie ciekawych botków na jesień zachęcam do przejrzenia nowości od  DEICHMANN <—KLIK KLIK KLIK
Miłego tygodnia i pamiętajcie o parasolach 🙂
Buty – DEICHMANN
Torebka – ANSWEAR
Zegarek  – GO GIRL ONLY TIME&MORE 
korzystajcie ze zniżki -15% na hasło  ‘__polajna’ ważne od dziś do 17.10.2016!!!
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Author

Napisz komentarz