Mama, nosiła Cię pod sercem 9 miesięcy, troszczyła się o Ciebie na każdym kroku, modliła każdej nocy. Kobieta o wielkim sercu, kochająca swoje dziecko ponad wszystko. Kiedy trzeba walczy o nie jak lwica, kiedy trzeba otrze łzy, a kiedy jesteś szczęśliwy, ona raduję się razem z Tobą. Najwierniejsza przyjaciółka, skarbnica wiedzy, niesamowite wsparcie w trudnych chwilach. Zawsze chcę dla Ciebie jak najlepiej i nigdy nie odmówi Ci pomocy. Zawsze staję za Tobą murem, choć doskonale wie że, czasami nie masz racji. Z bólem serca pozwala robić Ci głupoty, być mógł zdobyć życiowe doświadczenia. Dzielnie znosi Twoje gorsze dni, choć gdy nie widzisz, zdarza się jej cicho zapłakać w poduszkę z bezsilności i zmęczenia.

Jedyna, niepowtarzalna, najprawdziwsza i BEZWARUNKOWA. Taka właśnie jest miłość mamy do dziecka. Tego nauczyła mnie moja mama. Od roku sama nią jestem i z każdym dniem to cudowne uczucie rośnie we mnie jeszcze bardziej.

26 MAJ – DZIEŃ MAMY

Nie zapomnij w tym wyjątkowym dniu pokazać ile dla Ciebie znaczy. Niepowtarzalne okazję możecie poznać w sklepie online – NOTINO.PL
Szybka dostawa, bardzo duży wybór kosmetyków i zapachów, oraz możliwość zapakowania prezentu w eleganckie pudełeczka. Jednak jeśli jesteś z Warszawy i potrzebujesz pomocy eksperta przy wyborze odpowiedniego prezentu, bądź sama chcesz zafundować sobie dzień pełen atrakcji już DZIŚ zapraszam Cię na wydarzenie! Otóż już w ŚRODĘ 15.05.2019 o godzinie 14:30 -18:00 w Blue City odbędzie się GRAND OPENING


W programie między innymi :
– Program makijażu kosmetykami marki Lancome ( tutaj będzie możliwość rozmowy z wizażystką, pomoc w dobraniu odpowiedniego podkładu, a także możliwość wykonania darmowego makijażu kosmetykami marki Lancome)


Gośćmi specjalnymi będzie Barbara Kurdej-Szatan oraz Jessica Mercedes Kirschner.
Link do wydarzenia na facebooku : KLIK. 
Nie zapomnij dołączyć do wydarzenia i zabrać za sobą koleżanki. Do zobaczenia ! 🙂

Author

Napisz komentarz