Luty. Mroźne wieczory, słodkie wino i calvin klein, eternity for men unoszące się w małym mieszkanku. Niby małe, ale kiedy nie czuję tego zapachu zbyt długo wiem, że mieszkanie jest zbyt duże, łóżko zbyt puste a ściany są świadkami mojego braku zorganizowania. Kiedyś moim ulubionym zajęciem było poświęcanie i dopieszczanie swojej osoby na każdym kroku. Teraz przyjemność sprawia mi uprasowanie Jego błękitnej koszuli, idealnie pasującej do koloru Jego oczu, choć nie ukrywam, że strasznie ciężko się ją prasuję, czy ugotowanie dietetycznego obiadu, choć wcale nie lubię kury z ananasem.

Luty, miesiąc zakochanych. Ale przecież nie tylko w lutym go kocham. Kocham w poniedziałek i w niedzielę, o poranku, kiedy mam wolne, a mimo wszystko się budzę, bo słyszę, gdy zbiera się do pracy, kocham też, wtedy gdy znowu zajmie część mojej półki w łazience czy w pośpiechu zostawi krople wody na lustrze (a ja przecież nie cierpię brudnych luster ! ),  wieczorami, kiedy proszę go by przyniósł mi z kuchni kawałeczek czekolady. I za milion innych rzeczy, które wskakują z radością do serca. 

Czy to znaczy, że nie będę obchodziła walentynek czternastegolutego? Ja chyba codziennie mam swoje walentynki, nie ważne czy jest luty, czy maj, czy grudzień <3


 

 

 

 

 

płaszcz-SH kozaki-ZARA szal-HM torebka-MOHITO

Author

Napisz komentarz