Cześć! Dziś taka piękna pogoda w Warszawie, że aż szkoda tracić dnia. U mnie od rana pranie, prasowanie i wielkie pakowanie. Coś, czego najbardziej nie lubię, bo nigdy nie wiem co mam za sobą zabrać i zawsze kończy się tym, że jedzie ze mną milion rzeczy zupełnie niepotrzebnie. Wywołuję to zawsze białą gorączkę u mojego eM, ale w sumie za to też go lubię.
 
Wyprzedaże trwają w najlepsze, nie wiem jak Wy, ale ja zdążyłam upolować kilka fajnych rzeczy m.in. w Zarze, Mango i Reserved. Od dłuższego czasu chodziło za mną coś zielonego, kupiłam ciemnozieloną pstrokatą bluzkę-uznałam, że jest świetna na Sylwestra, kupiłam torebkę, też zieloną, ale w sumie to nie do końca o to mi chodziło. Pewnego dnia, kiedy nawet nie planowałam zakupów, wpadł mi w ręce ten zielony płaszcz. Promocja była dość dobra, więc praktycznie bez zastanowienia podeszłam z nim do kasy. Rzadko zdarza mi się, że tak szybkie zakupy są udane. Ale tutaj trafiłam idealnie. Znalazłam kolor, którego tak długo szukałam, na dodatek w postaci płaszcza (ostatnio moje nowe uzależnienie, jak zdążyliście zauważyć i tutaj na blogu, jak i na insta) .
W połączeniu z czarnymi dodatkami i świetną szarą tuniką z koszulą, którą możecie znaleźć tutaj —> (KLIK) udało mi się stworzyć zestaw zarówno codzienny jak i bardzo wygodny. Lubię do niego wracać. Jak Wam się podoba? Koniecznie dajcie znać !
 

 

 
Buziak <3

 

Płaszcz – Reserved
Buty – Zaful 
Tunika z białym kołnierzykiem – eButik 

 

Author

Napisz komentarz