Cześć, witajcie w magicznym roku 2015! Tak to będzie zdecydowanie rok pełen wrażeń, postanowień i poświęceń. Ostatni raz listę rzeczy do osiągnięcia spisywałam rok temu, nie zawsze udało mi się to wszystko zakończyć z wynikiem pozytywnym. Raczej na obietnicach się kończyło.

Oto moje teraźniejsze i nieco bardziej aktualne, noworoczne postanowienia:


1. Nauka pływania-tak, tak, tak nie potrafię pływać. Mój przyszły Mąż rzucił mi wyzwanie, a ja nie zamierzam odpuścić ;-)
2. Zdrowy tryb życia-oczywiścieCzas rzucić zbędne kilogramy, oczyścić umysł, a ciało wypłukać z toksyn. Wszystko nie tyle po to, by żyć dłużej, tylko żeby lepiej wyglądać w sukni ślubnej, a później w skąpym bikini/bez bikini, na jakiejś rajskiej plaży ;-)
3. Postaram się być nieco milsza dla innych ? – hm, muszę to dokładnie przemyśleć. Znak zodiaku nie wybiera ;-)
4. Przeorganizowanie swojej szafy-oj, tak! Znajduję się w niej milion rzeczy, które z pewnością mnie już nie uszczęśliwią.
5. Zrobić wymarzony tatuaż <3
6. Kupić wymarzonego białowłosego,czworonoga-pytanie w jaki sposób przekonać do tego swojego faceta? Czy może lepiej postawić go przed faktem?;-)
7. Sprawić sobie piękny, pastelowy powóz na dwóch kołach, z białym koszykiem z przodu, który codziennie rano woziłby mnie do pracy, kiedy słońce łaskotałoby moje policzki swoimi wiosennymi promykami….

8. Stworzyć swój własny poradnik pozytywnego myślenia. 
A Wy jakie macie postanowienia?

Pozdrawiam, P.

 

 

płaszcz- MANGO | torebka – H&M | opaska – RIVER ISLAND | kozaki – VENEZIA

Author

Napisz komentarz