Lubisz ładną opaleniznę? Koniecznie przeczytaj TEN wpis. Wakacje już tuż, tuż. Sukienki i spodenki dawno wyjęte z szafy, czekają na słoneczne i ciepłe dni. Jestem kobitką, która bardzo lubi się opalać. Kilka lat temu podczas wakacji na Krecie przesadziłam do tego stopnia, że wylądowałam na SORze z obrzękami, podobno spowodowanymi nadmiernym wygrzewaniem się na leżaczku. Cóż, ta sytuacja mnie dużo nauczyła i teraz robię to z głową. Kiedyś bardzo lubiłam korzystać z solarium, a dziś? Może nie unikam go jak ognia, ale zdaję sobie sprawę z jego szkodliwości i zdecydowanie wybieram bezpieczne i zdrowe sposoby na poprawę wyglądu swojej skóry.

Na swojej łazienkowej półce mam bardzo dużo samoopalaczy, różnych firm. Ostatnio w moje ręce wpadła totalna nowość z NKD SKN. Już na starcie zaciekawiło mnie opakowanie i wielki napis NATURAL. Uwielbiam organiczne kosmetyki, podkreślałam to już wiele razy. Testowałam go kilka tygodni i jestem bardzo mocno zachwycona.

Produkt totalnie pozbawiony nieprzyjemnego zapachu ( to dla mnie ogromny PLUS ), nie pozostawia smug, zacieków i nie brudzi ubrań. Pierwszy z nich to produkt NKD SKN NATURAL TAN MOUSSE o konsystencji pianki dobrze się wchłania, pozostawiając na skórze złocisty blask.

Sposób nakładania produktu :  Należy używać na suchą i oczyszczoną skórę (polecane jest, aby wcześniej wykonać peeling). Nie nawilżać skóry przed aplikacją. Najlepiej nałożyć 2-3 porcje wyciśniętej pianki na rękawicę i aplikować okrężnymi ruchami, w mniejszej ilości na dłoniach, stopach, kolonach oraz łokciach.
Produkt może być aplikowany przez 2, 3 dni w celu budowania intensywności koloru. Efekt utrzymuje się na skórze do 5-7 dni.

Drugi produkt to NKD SKN BODY BLING, czyli rozświetlający samoopalacz do twarzy i ciała.

Produkt gwarantuje wzmocnienie opalenizny oraz rozświetlenie skóry od głowy do samych stóp. Błyszczące drobiny stworzą na ciele modny, promienny efekt ,,glow”.  Naturalną formułę wzbogacono o Aloe Vera, masło Shea, melon i maliny. Drogocenne składniki dogłębnie nawilżą, pozostawiając skórę wygładzoną oraz odżywioną.

  • Rozświetlający samoopalacz do ciała.
  • Nadaje skórze niezwykłego blasku.
  • Posiada wegańską formułę.
  • Zawiera wiele drogocennych, naturalnych składników.
  • Pozostawia skórę nawilżoną i wygładzoną.
  • Utrzymuje się przez 1 dzień.
  • Dostępny w odcieniu MEDIUM.

Sposób nakładania produktu : 
Zaaplikować rano lub wieczorem na czystą, suchą skórę przy pomocy rękawicy.

Powyższe produkty możecie zamówić na stronie IPERFUMY.PL 

Sukienka – Bonprix 
Buty – Mateo 
Torebka – Ochnik
Okulary – Auris Optics

Author

Napisz komentarz