Cześć, lato już jest prawie z nami na dobre, czas wyjmować i pakować walizki i krzyknąć HEJ PRZYGODO! Ale czy oby na pewno jesteś do tego lata przygotowana? Ty i Twoje ciało?

Ćwiczenia, zdrowe odżywianie i walka o samą siebie przychodziła mi z ogromną trudnością. Opieka nad dzieckiem, obowiązki domowe i jeszcze pilnowanie posiłków i co istotne przygotowywanie ich sprawiało mi największą trudność. Dlatego postanowiłam ułatwić sobie życie i skorzystać z dzisiejszych możliwości.

Cateringi w moim życiu pojawiały się kilkakrotnie, lecz nie do końca byłam z nich zadowolona. Mam na myśli sposób podania, mało urozmaiceń, słabą możliwość jakiejkolwiek modyfikacji i praktycznie zerowy kontakt z dietetykiem. A przecież nie o to chodzi prawda? Każdy z nas jest inny, każdy z nas potrzebuję czegoś innego i czasami nie wszystko potrafimy zrozumieć.

Jedzonko na jakie postawiłam tym razem to Wygodna Dieta. Pierwszym krokiem byłą rozmowa telefoniczna z Panią dietetyk, która ustaliła ze mną wszystkie szczegóły, zapytała o moje problemy, o to na czym mi najbardziej zależy, zebrała bardzo dokładny wywiad. Po tym wszystkim dobrałyśmy odpowiednią dietę – byłą to dieta antycellulitowa mająca na celu pozbycie się nadmiaru wody w organizmie, czego jak wiecie w ciąży miałam ZA DUŻO.

Już po kilku dniach z samego rana na wycieraczce znalazłam pierwszą dostawę. Byłam naprawdę pozytywnie zaskoczona menu, które było na maxa ciekawe, smaczne i świeże.

Cała moja dieta trwała miesiąc. Dzięki temu nauczyłam się spożywania 5 posiłków, zachowywałam odpowiedni godzinowy i czułam się naprawdę rewelacyjnie. Zauważyłam różnicę w swoim wyglądzie i  samopoczuciu. Czas zaoszczędzony na wymyślaniu i przygotowywaniu posiłków mogłam w 100 % poświęcić Tymusiowi.

Cateringi dietetyczne to świetna sprawa, grunt znaleźć ten odpowiedni i rzetelny, gdzie nie znajdziecie trzech pomidorków koktajlowych i dwóch sucharków.

Aby pokazać Wam, ze Wygodna Dieta to najlepszy wybór, wraz z marką dajemy 3 OSOBOM voucher na jednodniowe wypróbowanie diety ( do wyboru ). Fajnie nie? Co należy zrobić? Pod zdjęciem na instagramie ( ZDJĘCIE Z WYGODNADIETA.PL) należy odpowiedzieć na pytanie : “Dlaczego chciałabyś otrzymać dietę pudełkową?” oraz zaobserwować mój profil a także profil @wygodnadieta !

*Pamiętaj, że TUTAJ sprawdzisz czy w Twoim mieście jest realizowana dostawa!

Powodzenia !

 

Author

Napisz komentarz