Cześć i czołem! Jak się macie już w sierpniu? Wam też te wysokie temperatury dają w kość? Ja nie mogę się przez nie na niczym skupić, ciągle chodzę senna i marzę o jakiś totalnym ochłodzeniu. Nawet kawa nie pomaga mi w koncentracji… chyba w ogóle przestane ją pić. Swoją drogą mamy już sierpień… I zaraz jesień, powietrze będzie miało zupełnie inny zapach i Warszawa znowu wypełni się po brzegi…. Nie lubię tej pory roku. Tegoroczna akurat będzie kojarzyła mi się z wyjazdami. W październiku może uda nam się odwiedzić Hiszpanię a w listopadzie Rzym. Także powoli zaczynam wypełniać głowę tym, co lubię najbardziej, czyli relaksem, zwiedzaniem i zbieraniem wspomnień.

Muszę Wam się przyznać, że lipiec był dla mnie miesiącem bardzo ciężkim, mimo mojego urlopu musiałam podejmować decyzje bardzo trudne, znowu narażać się na stres i zastanawiać się, czy robię dobrze. Od jakiegoś czasu moje życie tak właśnie wygląda. Cały czas szukam swojego miejsca. Może to i dobrze, bo jak nie teraz to kiedy? Póki jestem młoda, nie mam zobowiązań-muszę szukać, próbować, doświadczać i robić tak by to mi było dobrze. Życie nauczyło mnie nie raz, że w dążeniu do celu nie warto myśleć o innych. Bo Ci „inni” nigdy by nie pomyśleli o tym, co jest dobre dla Ciebie. Jedni powiedzą, że złe podejście, że tak nie wolno… A ja uważam, że Ci, co tak sądzą, wykazują się w ten sposób czystą hipokryzją. Życie nie zawsze pozwala na to, by grać fair.

Przepraszam, za prywatę. Musiałam pewne rzeczy z siebie wyrzucić. Niedługo planuję poszerzyć swoją „działalność” blogową i nadać temu miejscu nieco inny charakter, porządek tematyczny i zdecydowanie nowy, świeży wygląd. Mam nadzieję, że cały czas ze mną będziecie <3.


Buty – ANSWEAR
Bluza – ANSWEAR
Torba – LV

Author

Napisz komentarz