Uwielbiam poranki, kiedy budzą mnie promienie słońca, a nie budzik zazwyczaj ustawiony na 4:45. Kiedy w powietrzu unosi się zapach karmelowej kawy z mlekiem, a nie pośpiechu. Lato, wakacje, krótkie szorty, sandałki i piękna opalenizna. To za czym jesienią i zimą będę tęskniła najbardziej. Właśnie, szorty… Jak Wam się podobają moje asymetryczne spodenki? To był absolutny hit ubiegłego sezonu, ale i w tym roku można je spotkać w prawie każdym sklepie. Nic dziwnego, są świetne. Ja postawiłam na biel, ponieważ jest to kolor kojarzący mi się ze świeżością, ciepłymi dniami i totalnym minimalizmem.
Spodenki możecie znaleźć tu—> KLIK . Poza tym polecam zajrzeć na AMSTYL gdzie znajdziecie naprawdę świetne rzeczy w przystępnych cenach.
W poprzednim poście sporo z Was zwróciło uwagę na kolor szminki. Pokochałam intensywne kolory na ustach. Jedna z nich-obecna na zdjęciach to Yves Saint Laurent ROUGE PUR COUTURE 1. Jej wielką zaletą jest intensywny kolor, trwałość i zdecydowanie wydajność.

Cóż więcej? Chyba nie pozostaję mi nic innego, niż życzyć Wam pięknej niedzieli

Sama uciekam łapać słońce wraz z Ukochanym

Kiss,Pola
♥♥♥

 

“Pielęgnuj swo­je marze­nia. Trzy­maj się swoich ideałów. Masze­ruj śmiało według mu­zyki, którą tyl­ko ty słyszysz. Wiel­kie biog­ra­fie pow­stają z ruchu do przo­du, a nie ogląda­nia się do tyłu.”

 

 

 

 

 


spodenki- AMSTYL |
okulary-RAYBAN |buty-STRADIVARIUS | torebka/bluzka-SH
Author

Napisz komentarz